دوره حضوری زبان فرانسه

دوره حضوری زبان فرانسه

متد آموزشی نوین و جامع کتاب “Tendances” شیوه آموزشی می باشد که کاملا منطبق با کادر آموزش اروپایی (CECR) طراحی شده است و در آن به آموزش 4 مهارت زبانی نیز به طور کامل توجه می شود. بدین جهت از ابتدای سال 1400 مجموعه ما برای دوره های حضوری با این روش آموزشی به آموزش زبان آموزان می‌پردازد.

 

نگاهی به متد آموزشی

 متد Tendances شامل پنج کتاب از سطح A1 تا C1 است که هر کتاب با شیوه  نوین و کارآمد به صورت کاملا پویا و تعاملی به بیان موثر نکات و موضوعات آموزشی می پردازد. هر جلد از کتاب شامل 9 درس اصلی و یک فصل پیشنیاز می باشد که در هر یک با طرح موضوعات متنوع و به روز به تدریس محتوا دستوری و همچنین با آموزش لغات و اصطلاحات جدید مناسب سطح کتاب به بالا بردن توانایی مکالمه منطبق با موضوعات آموزشی می پردازد.

یکی از نکات بارز این کتاب، تمرین های خاصی می باشد که در انتهای هر درس با توجه به نیاز های زبان آموزان و موضوعات اجتماعی روز طراحی شده‌اند. این تمرین ها به گونه ای می باشند که می توان به صورت انفرادی و یا به صورت گروهی برای مرور مطالب آن درس به کار گرفته شوند قابل ذکر است تمرین های مورد نظر باعث ایجاد انگیزه و خلق موقعیت های گفت و گو و مکالمه کاملا تعاملی بین زبان آموزان می شود.

همچنین، برای ایجاد انگیزه و ارتباط هرچه بهتر زبان آموزان، ویدئوهای آموزشی مطابق با مطالب ارائه شده در هر درس طراحی گردیده اند که برای استفاده از لغات و اصطلاحات، موقعیت های مناسبی را فراهم می سازند و زبان آموزان می توانند با شبیه سازی این مکالمات با ساختار و روش به کارگیری آن ها به طور ملموس تری آشنا شوند.

نکته دیگری که می توان به آن توجه نمود جمع بندی نکات دستوری هر درس در دو صفحه ماقبل آخر آن است که برای یادگیری و رفع اشکال زبان آموزان نقش کلیدی و موثری را ایفا می کند و آخرین صفحه هر درس به شکل آزمونی طراحی شده است که به موجب آن می توان ارزشیابی مستمری نسبت به سطح زبان آموز انجام داد.

معمولاً چه کسانی در کلاس های فرانسه کوشا گفتار شرکت می کنند؟

مخاطبین کلاس زبان فرانسه شامل متقاضیان برای ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان، علاقه مندان به آشنایی با زبان فرانسه با نگاهی حرفه ای تر جهت شرکت در آزمون های مختلف در مقاطع مختلف اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و... می باشد.

طول دوره ترم های زبان فرانسه

زبان آموزان عزیز می توانند در الگوهای متفاوت ترمیک در طول هفته، فشرده زوج یا فرد، یک روز در هفته ( فقط پنج شنبه یا فقط جمعه) اقدام به انتخاب و شرکت در کلاس ها کنند.

تمامی الگوها شامل 20 جلسه 90 دقیقه ای می باشند که در جلسه ی بیستم آزمون فاینال برگزار می شود.

Elémentaire

این سطح با کتاب Tendances A1 در 5 ترم ارائه می شود. زبان آموزان می‌توانند با بهره‌گیری از لغات و اصطلاحات روزانه و نیز چهارچوب های گرامری ساده به موارد زیر تسلط یابند:

Intermédiaire

این سطح با کتاب  Tendances A2 در 5 ترم ارائه می شود. زبان آموزان می‌توانند با به کارگیری لغات و اصطلاحات متنوع تری نسبت به سطح پایه و همچنین، نکات گرامری کامل تری که شامل بیشتر زمان های فعلی خواهند بود به موارد زیر تسلط یابند:

 

در پایان این مقطع، زبان‌آموزان گواهی پایان مقطع A2 از سوی موسسه کوشا گفتار نوین دریافت می کنند.

Seuil

این سطح با کتاب  Tendances B1در 5 ترم ارائه می شود. زبان آموزان می‌توانند اکثر موارد دستوری و اصطلاحات زبان فرانسه را به طور صحیح و اصولی در مکالمات خود به کار گیرند از جمله:

 

Avancé

این سطح با کتاب Tendances B2 در 5 ترم ارائه می شود. زبان آموزان در انتهای این دوره می‌توانند به کلیه موارد زیر مسلط گردند:

مدرک اتمام دوره زبان فرانسه از سوی کوشا گفتار برای زبان آموز صادر می گردد.

 

فرم ارسال دیدگاه ها